Reflexní masáž plosek nohou

 

O reflexní terapii jsem se dozvěděla od své kamarádky před několika lety. Byla velmi vážně nemocná a podle jejích slov jí právě reflexní masáže usnadnily léčbu, urychlily regeneraci během chemotarapie a zkrátily rekonvalescenci. I nyní, kdy má jen malý důchod si vždy vyšetří čas i peníze na pravidelnou návštěvu své reflexoložky. Její vyprávění mne natolik oslovilo, že jsem již za dva měsíce absolvovala svůj první kurz a hned jsem začala reflexními masážemi pomáhat svým přátelům a známým. To mne vedlo k tomu, že jsem se začala zajímat o důvody potíží s jejich nohama a postupně jsem dospěla k nutnosti vybudovat své studio v Brandýse a rekvalifikovat se v oboru pedikér a masér, abych se mohla objektu svého zájmu věnovat profesionálně. Ohromilo mne zjištění, jak se stav celého našeho těla odráží ve stavu nohou, nehtů a v citlivosti reflexních polšek. Stále nové zkušenosti mne utvrzují  v jistotě, že se působením na nohy, reflexní plošky a lymfatický systém dá pomoci s velkým množství potíží a problémů, které nás trápí bez ohledu na věk, pohlaví, nebo životní styl.

 

Reflexologii děkuji za to, že mohu dělat to, co mne opravdu těší a přináší mi radost a uspokojení, za změnu mého profesního života, ale i vnímání světa, sebe i ostatních lidí.

Reflexní masáži je přisuzovám značný diagnostický a terapeutický efekt.
Narozdíl od běžné masáže se k dosažení požadovaného účinku nepůsobí přímo, ale nervové impulsy vyvolané tlakem  na plošce nohou  se reflexně přenášejí nervovými vlákny do  orgánu nebo oblasti a harmonizují je.

Můžeme její pomocí působit na páteř, pohybový aparát, ledviny, játra, plíce, trávicí i močovou soustavu i imunitní systém... troufám si říci, že téměř na všechny pochody, které probíhají v našem těle.

Reflexní masáž je na celém světě uznávanou metodou.

U nás jsou asi nejznámější reflexologové manželé Patakyovi.


 

 

Od roku 2010 využívám metodu pana Janči.

V září 2012 jsem se zúčastnila kurzu manželů Patakyových, abych dále rozšířila a  prohloubila své znalosti o jejich techniku, kterou považuji za u nás nejlepší.

 

Cena:

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSEK NOHOU:
První masáž. Diagnostika, výklad, doporučení. (60 minut)
400,-
Další masáž (40 minut)
300,-
Poukaz na 6 masáží, platnost 2 měsíce. (masáž/ 275,-Kč) 1 650,-

 

Další masáže: